| Superior a întrebat:

Am un telefon mai micut, Allview A5 Ready parca si are culori negative si un flickering enorm dintr-o data. S-a stricat display-ul? Daca da, de ce? Exista vreo solutie? M-am trezit azi dimineata cu el asa.

3 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

La fel are si unvhiul meu, si i s-a stricat display-ul in buzunar la 6 luni dupa ce l-a cumparat, asa sunt ele de proasta calitate la display, daca nu mai merge touch-ul si nu prea se mai vede pe display ceva, nu ai decat sa il schimbi, pe unchiul meu l-a costat 80 de lei cu mana de lucru unul nou.

| Superior explică (pentru MihaiNicu23):

Acelasi model de telefon? Touch-ul merge, il am de 8 luni cam asa. Oricum, l-am primit gratis ca un abonamen cu 5 euro pe luna cu net nelimitat.

| MihaiNicu23 a răspuns (pentru Superior):

Da