| YoAnNa a întrebat:

Am un telefon Nokia 5310 Xpress Music si mi-a cazut ceva pe el. I s-a crapat display-ul intr-o parte, trei linii care se unesc intr-un punct. Linile nu sunt foarte mari si se vede ca inainte, dar se cam misca... Vruiam sa va intreb daca il duc la reparat cam cat ar fi suma, pentru al-l mi-l schimba ...Multumesc!

8 răspunsuri:
| LovePeace a răspuns:

Costa 150 lei

| Lavu a răspuns:

Dar daca e in garantie du-te cu el de unde l'ai cumparatwinking iti da altul

| judgement a răspuns:

Da costa 150 RON, dar cel mai bine este sa cauti pe forumuri cine vinde un nokia 5310 stricat, dar cu display functional, poti sa cumperi tot telefonul (pentru piese) sau doar display-ul si sa te duci tu cu displayul tau, asa te va costa in jur de 70-80 ron cu tot cu manopera, sau poti sa til montezi chiar tu sau un prieten. este extrem de banal.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

110 ron poate si mai ieftin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu 150 lei i-ti iei altul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

150lei

| GarciaMiquel a răspuns:

You can search for ringtones for your device at https://tonosdellamadamp3.com/tonos-de-llamada-iphone/

| Nolan3333 a răspuns:

Ce faci atunci când telefonul Nokia este prea vechi? Trebuie doar să adaugi o melodie sonerie și îl vei reîmprospăta. Detaliile despre melodia soneriei pentru telefonul Nokia le am aici https://tonosdellamadagratis.com/tonos-de-llamada-nokia-1/