| cedracumacauti a întrebat:

Am un telefon Nokia 6300 si se inchide si daca este incarcat, cand incerc sa apelez pe cineva brusc se inchide telefonul si bateria se descarca extrem de repede, oare de ce? daca schimb bateria oare v-a tine mai mult? de unde ma sfatuiti sa cumpar o baterie noua?
Voua de la frig vi se descarca bateria? happy

2 răspunsuri:
| ReZiSTorr a răspuns:

Poate e de la folie si eu am un telefon Samsung c3050 si asa mi s-a intamplat si mie.i-am schimbat folia si inca il am de 4 ani

| Bogdanys a răspuns:

Depinde cat este de vechi telefonul ( cand l-ai cumparat) ar trebui sa te duci la un service.