| alecs94 a întrebat:

Am un telefon nokia 6555 si o cartela de Orange. Vreau sa folosesc internetul oferit de Orange utilizand aplicatia Opera Mini. Cand instalez aplicatia imi zice ca nu se poate conecta la internet. Daca accesez netul din browserul telefonului totul merge bine. Am sunat si la servicii clienti dar nu miau rezolvat problema. Ce setari trebuie sa fac. Telefonul este 100% compatibil cu aplicatia pentru ca am mai folosit aceasta aplicatie dar cu cartela altui operator. Cred ca trebuie facute niste setari manuale.

1 răspuns:
| King_Iulian_1977 a răspuns:

Http://www.orange.ro/setari-telefoane/index.html?language=ro
cel mai usor merge cu setarile trimise de operator, setarile puse de pe site uneori nu mi-au mers.