| Heidi a întrebat:

Am un telefon Nokia Asha 201. Cum imi pot activa internetul? Cand intru imi spune ca: serviciul nu poate fi contactat.Verificati conexiunea, apoi reincarcati(006).Dar eu am credit..am extraoptiune Xpend.(sunt pe cartela cosmote) si am 75 Mb trafic de date..Stiti cum as putea rezolva problema?

2 răspunsuri:
| xChampiionOrLooser a răspuns:

Daca vrei sa iti activezi netul, ai la *100# si ai optiunea internet
Apesi pe ea si alegi ce vrei de acolo

Asa o sa iti mearga netu a doua ziiwinking

| yobhaaa a răspuns:

Si eu am acelasi tel dar la mine merge destul de bine, cred ca trebuie sa descarci browserul Nokia! nu stiu sigur!