| crissttian14 a întrebat:

Am un telefon Nokia C3-00, si am optiune de date de la Orange, si am descarcat si instalat setarile pentru internet, insa internetul nu merge deloc in nici o aplicatie: Facebook, Yahoo, etc, nici macar in browser-ul implicit Opera mini. Singura modalitate de conectare fiind prin WLAN. Am observat ca daca intru in Meniu-Internet-Home, imi apare pagina de start Orange, fara posibilitatea de a accesa alte site-uri. Asta insa nu ma ajuta, pentru ca eu vreau sa folosesc si celelalte aplicatii cu internetul de la Orange. Ce pot face? Ce setari sunt necesare? Va multumesc!

1 răspuns:
| Razvan_Razvy_1993 a răspuns:

Suni la relati cu clienti si iti vor da ei informati suplimentare