| ZapacelEVER a întrebat:

Am un telefon Nokia c3 in care am bagata o cartela Vodafone reincarcabila care se afla in perioada de gratie pana in 11 ianuarie 2013.
Zilele trecute am facut setarile la internet prin sms. Aveti idee de ce cand incerc sa descarca ceva (poza, aplicatie, joc etc.) in spune Eroare conectare retea (ma conectez la internet prin WiFi).

1 răspuns:
| adsx a răspuns:

Ai activat vreo oferta de internet ca daca nu astia iti ia aproximativ 1 per mb cand stai pe net