| andreii2 a întrebat:

Am un telefon nokia e50. L-am scapat in apa si s-a udat intr-o zi.
In 10 min l-am dus la reparat si mi l-a facut.
Dupa ce l-am luat bateria se descarca intr-o zi, si inainte dura 2-3 zile.
Acum nu se mai deschide deloc.Doar cand e pus la incarcat si il deschid. Daca scot mufa se blocheaza 2-3 sec si se inchide.
E problema de la baterie sau altceva.

MS dau funda pentru un raspuns bun.

Răspuns Câştigător
| ShowTim3 a răspuns:

Du-te din nou la service cu el si vezi care este problema, daca vezi ca problemele cu el persista este mai bine sa il schimbi! nu are rost sa il repari de 10 ori si sa se strice din 2 in 2 saptamani

PS: Poti sa te abonezi la o companie de comunicatii, si iti dau telefoane free pentru un abonament de 1 an, eu am luat LG Cookie Fresh cu 40 lei. acum este chiar mai ieftin + abonamentul iti da mai multe beneficii decat cartela. Succes (Tata avea e50, dar l-a schimbat ) Nokia are cele mai bune bateri daca iti tinea 2-3 zile inseamna ca e timpul sa il schimbi

1 răspuns:
| andreii2 explică:

Intre timp am scapat de el.L-am vandut.hee hee)