| HatreD a întrebat:

Am un telefon Nokia E71, as vrea sa stiu daca pot bloca un numar de telefon, adica apelurile pe care le primesc de la acel numar, eventual mesajele, si care este procedura pentru a face acest lucru. Mentionez ca nu am abonament, ci doar cartela reincarcabila, si nu doresc sa imi schimb numarul, aceasta mentiune o fac pentru acei care mi-ar sugera sa apelez la alt numar. Va multumesc toturor care ma puteti ajuta, am nevoie de ajutorul vostru!

Răspuns Câştigător
| ronin33dan a răspuns:

Programul se numeste Black List si se instaleaza in telefon.Eu a-l am intr-un E50 si functioneaza bestiala! Succes!

1 răspuns:
| Mufiiinel a răspuns:

Am si eu Nokia e71 si mai am un corby. stiu de chestia asta cu "lista respingere apel" din corby si cand am vrut sa fac asa si la e71 nu a mers. si crede'ma stau mult timp pe telefonhee hee deci - nu se poate. poti intreba un specialist de la Vodafone. Orange. happy funda? puppy dog eyes