| clclclcl a întrebat:

Am un telefon nokia E71 si nu ma pot conecta la internet prin wierless. Adica, atunci cand am gasit semnal si incep navigarea pe inernet, zice ca se conecteaza dar dupa aceea se inchide browser'u si nu zice nimic, pur si simplu se inchide si revine la meniu. Trebuie cumva sa il duc la reformatare?
dau fundita

3 răspunsuri:
| xt9000 a răspuns:

Poate stai la prea mare distanta de el si de aceea. daca e chiar langa tine si face din astea atunci chiar al trebui sa il duci

| Nam a răspuns:

Pai cand te conectezi la un wierless acel propietar observa. si unora nu le convine. asa ca il deconecteaza... incearca sa vorbesti(daca cunosti pe cineva cu wierless) cu aceea pers. sa te lase. pana la urma aceea pers. nu plateste nimic in plus. sper ca te-am ajutat. Bafta!

| miricriss_6196 a răspuns:

Pai trebuie sa mergi in locul de unde ti-ai luat telefonul si sa intrebi de ce nu se conecteaza la internet caci asa am patit si eu.