| Ciobotaru_Mara_1992 a întrebat:

Am un telefon Nokia lumia 520 si cand incerc sa descarc o aplicatie apare un mesaj in care spune contul Microsoft nu e disponibil momentan si nu ma lasa sa descarc asta se intampla de 2 saptamani si nu ma lasa sa folosesc nici o alta aplicatie care e descarcata prin magazin (viber, facebook etc.) ce pot face ca sa il folosesc din nou

4 răspunsuri:
| Vlad_Airinei_1998 a răspuns:

Incearca sa-i resetezi setarile din fabrica.

| Ciobotaru_Mara_1992 explică (pentru Vlad_Airinei_1998):

Nu stiu cum

| Vlad_Airinei_1998 a răspuns (pentru Ciobotaru_Mara_1992):

Intri la setari, apoi intri la about, si apesi pe ''reset my phone''

| andreibagut01 a răspuns:

Trebuie sa iti fie pornit Wi-fi