| lifeistough a întrebat:

Am un telefon Nokia N96 cumparat din magazin partener Orange pe cartela. Intrebarea mea este pot sa-i pun o cartela Vodafone sau e codat?

4 răspunsuri:
| Webber a răspuns:

Este codat software pe Orange. Poate fi decodat (prin cablul de date) la service sau acasa.
-nu iti pot da mai multe informatii deoarece se considera o actiune ilegala...greu de argumentat ca "scop educativ".

| bibi99p3ty a răspuns:

Da este codat dar pe Orange si Vodafone... misto telefon...merge decodat la magazinele cu asa ceva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai tu asa de prost esti nu sti sa bagi o cartela Vodafone?

| timiHash a răspuns:

E codat... trebuie sa-l duci la decodat happy nu costa mult... funda? ^.^