| andreeaxxxqapa a întrebat:

Am un telefon pe care am instalat Facebook, messenger si MiFit.Am mai descarcat alte jocuri.Le-am sters si dupa am vrut sa descarc altele, dar nu mergea pentru ca nu aveam memorie destula.Cum e posibil?

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Aplicatiile au diferite marimi. Daca steri unul mai mic si instalezi unul mai mare, evident ca se poate intampla sa nu mai incapa.
. Aplicatia are nevoie de minim 3 ori atat spatiu cat va ocupa instalat. Vezi cat spatiu liber ai in memoria de stocare si poti estima daca ai suficient loc. Poti ajuta daca aplicatiile le muti pe cardul SD.