| GabrielKOWALSKY a întrebat:

Am un telefon s5 mini cu display defect si la deblocare am model cum fac sa iau pozele din memoria acestuia? exista vreun program care sa ma ajute? Pls dau FUNDA!

4 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Da exista. daca poti vizualiza display si doar nu iti functioneaza touch, poti sa conectezi un mouse usb folosind un cablu OTG.
in cazul in care screen e negru poti folosi Easeus Mobisaver for Android.
https://altex.ro/cablu-adaptor-usb-a-micro-usb-b-hama-78426

| Tuderlus a răspuns:

Daca ai un calculator/laptop connecteaza Telefonul la usb si poti lua ce vrei tu din telefon.

| GabrielKOWALSKY explică (pentru Tuderlus):

Pai trebuie sa fac modelul de deblocare ca sa imi detecteze tel si nu am cum ce nu intelegi?

| Tuderlus a răspuns (pentru GabrielKOWALSKY):

Sunt unele telefoane la care nu trebuie sa le deblochezi.