| Roxaanaaa a întrebat:

Am un telefon Samsung Corby iar atunci cand incerc sa pun parola la fisiere imi spune ca parola este "incorecta". Insa eu nu mi-am mai pus niciodata parola pe el. Ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

Du-te cu telefonul la un reprezentant Orange sau Vodafone ( de unde ti-ai luat telefonul ) ei te pot ajuta.

3 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Incearca cu 0000 sau 1234, initial astea sunt parolele pana nu le schimbi.

| Roxaanaaa explică (pentru evenso):

Am incercat si nu merge crying

| evenso a răspuns (pentru Roxaanaaa):

Du-te cu telefonul la un reprezentant Orange sau Vodafone ( de unde ti-ai luat telefonul ) ei te pot ajuta.

| carmy31 a răspuns:

0000sau1234sau12345