| claudiu96 a întrebat:

Am un telefon samsung d900i. l-am luat de mult pentru ca mi-a placut foarte mult, dar apoi nu prea ma mai atras si l-am dat mamei. acum se intrerupe cand vorbesti si scartaie cand deschid slide-ul. l-am luat direct din DOMO si nu pot pune jocuri programe si theme pe el. Vreau sa va intreb cat m-ar costa sa il decodez sa mearga jocurile piratate si programele si jocurile? si vreau sa mai intreb daca se poate schimba carcasa la el? multumesc

1 răspuns:
| 7eleven a răspuns:

Carcasa nu se poate schimba in niciun caz iar jocuri pe telefon eu n-am mai auzit de vreo 3 ani. personal am un telefon pe sine care functioneaza de 3 ani perfect iar asta pentru ca nu i-am adus modificari. Inteleg ca nu iti pasa de telefonul respectiv dar totusi.e un telefon vechi iar faptul ca vrei sa te complici sa-l decodezi si sa cauti jocuri compatibile cu seria telefonului e mult prea.greu! renunta la ideea asta.