| roxana94 a întrebat:

Am un telefon samsung E2550, si mi-am activat pe el internetul de curand. Ce trebuie sa instalez pentru a putea viziona filmulete de pe youtube.com sau site-uri asemanatoare. Merci anticipat!

Răspuns Câştigător
| Cornelcmn8 a răspuns:

Iti instalezi aplicatii cu youtube, dar mi se pare ca nu poti sa te uiti pe youtube de pe telefonul tau ca e cam slab si nu are viteza de internet destul de mare pentru youtube.

1 răspuns:
| krristy a răspuns:

Si eu mi-am activat optiunea de internet dar nu stiu de ce nu ma lasa... imi da nu stiu ce eroare daca stii... ceva zi-mi si mie cum trebuie sa fac sa mearga