| ionut2955 a întrebat:

Am un telefon Samsung galaxy gio si cand intram pi wi fii bagam telefonul la incarcat dar brusc cand il bag la incarcat nu se mai incarca si imi arata ca am bateria full dar cand deconectez incarcatorul nu mai am deloc baterie

1 răspuns:
| alien45 a răspuns:

Incearca sa te duci in oras la un centru pentru reparatii de telefoane si spune-i sa ai faca o restartare generala care costa in jur de 10 lei si daca tot face fite s-ar putea sa aiba nevoie de resoftare care costa cam 80 de lei a si intai uitate la baterie la capatul bateriei unde introduci clemele alea aurii stii tu la celalalt capat este ceva alb ca o foita mica asa un dreptunghi mititel si daca e alb nu e din cauza bateriei dar daca e un roziu inseamna ca telefonul a avut umeziciume si trebuie vazut cu el. Funda?