| Ungureanu_Andreea_Alexandra_1995 a întrebat:

Am un telefon Samsung Galaxy J5 si am uitat modelul.Si acum l-am blocat pentru o ora.Cum il pot recupera?

6 răspunsuri:
| Pabibabum09 a răspuns:

Parerea mea este ca atunci cand l-ai blocat pentru. 5(sau10) minute trebuia sa te opresti! Sfatul meu este sa te duci la service cu el si sa nu mai încerci vreo Combinație, pentru ca risti sa il pierzi pentru totdeauna!

| 1918 a răspuns:

Foloseste contul Google sau... Factory reset

| Random123456 a răspuns:

Poti folosi factory reset daca nu mai stii modelul, dar pierzi toate datele de pe el(poze, jocuri, videoclipuri, muzica, tot)...

| AntonVasile7 a răspuns:

Reseteaza-l ca din fabrica tinand apasat cateva secunde unul din butoanele de volum si butonul power. Dar iti vei pierde toate datele (poze, mesaje, etc)

| Alex_Florin_1980 a răspuns (pentru 1918):

Trebuie sa stie modelul ca sa dea la resetare. este un buton de resetare pentru acest tel?

| 1918 a răspuns (pentru Alex_Florin_1980):

Il inchide, tine apasat pe butonul power si volum +, apoi selecteaza factory reset happy