| мιѕѕнαρριηєѕѕ a întrebat:

Am un telefon samsung galaxy s2. Tot incerc sa ma loghez pe android market si mereu imi spune scelasi lucru: nu se poate stabili o conexiune de date sigura la server. Poate fi o problema temporara sau telefonul sa nu fie pregatit de o conexiune de date.
Ce trebuie sa fac sa pot intra?

2 răspunsuri:
| Alice3939 a răspuns:

Si eu am s2 si mi s-a intamplat aces lucru... incearca sa ii dai de multe ori. Dar vezi ca trebuie sa ai net neaparat ca sa poti face. Daca nu va merge du-te cu telu n service

| мιѕѕнαρριηєѕѕ explică (pentru Alice3939):

Am internet prin wi-fi. Telefonul a fost dus acum o saptamana la reparat si a fost formatat. Inainte mergea android marketul foarte bine, am intrat fara probleme.