| o0ops_2090 a întrebat:

Am un telefon Samsung s3500 si doresc sa il decodez, are cineva programul acela de decodare? Multumeschappy

Răspuns Câştigător
| marginean_9707 a răspuns:

Cauta pe internet decodare telefoane happy si orasul in care stai si te nduci la un tip si iti face toata treaba pe vreeo 10 leihappy eu am avut unu pe vodafone acum imi merge pe toate retelele si iti face si sa mearga in alta limba daca e stiu eu numai franceza sau spaniolabig grin

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am reusit cu asta primul pas scoate cartela sim din tel pasul 2 baga *2767*3855# pas 3 baga *2767*2878# pas 4 #*7337# si raspunsul mult asteptat tel deblocat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"anonim" nu merge raspunul taustraight facesad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ultimul cod nu-mi merge

| Eduard_Onea_1991 a răspuns:

Http://decodaritelefon.blogspot.ro/2013/06/deblocare-samsung.html decodare Samsung! Vreau funda daca raspunsul meu e bun pentru tine!