| Alex9595 a întrebat:

Am un telefon samsung s5230 (star). Dupa ce mam chinuit o luna si am schimbat cartela ca sa imi mearga internetul, acum nu merge youtube. Intru pe youtube vreau sa pornesc video-ul se incarca si spune: Reincercati... Stie cineva ce ar putea avea? Am incercat cu un flash player lua de pe net si tot la fel... Daca stiti vreun program ceva. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| vlad12 a răspuns:

Pai nu e bun pentru youtube ...Probabil are viteza prea mica pentru asa ceva.Si eu am problema asta!

Răspuns utilizator avertizat
| Alex9595 explică (pentru megamind03):

Cum schimb
softul?

| Alex9595 explică (pentru megamind03):

K mersi... Prefer sa mai astept o luna pana imi cumpar galaxy ace. Am inteles ca pierd garantia daca schimb softul... Oricum mersi

| StefaniaM a răspuns:

N-ai setarile potrivite.