| bestfully a întrebat:

Am un telefon si de curand am instalat niste jocuri. Si dintr-o data s-au dublat toate jocurile-(si triplat). Si s-a inchis telefonul, functionand in reluare. Nu mai pot nici sa le sterg. Stie cineva ce pot face? Doar folderul cu jocuri s-a virusat din tot telefonul. Nu as vrea sa resoftez telefonul pentru ca nu ma pricep si nu am service in oras. Este vreo solutie? Jocurile le-am pus pe card, si apoi le-am sters pe toate si degeaba. Poate fi din cauza memoriei?

2 răspunsuri:
| adytzoi a răspuns:

Sa-ti traiasca virusul :d

| suprizaman a răspuns:

Jocurile au fost trase ilegal.Mai bine ii schimbi bateria si chiar cartela daca este nevoie. Dupa aceea sterge foarte repede jocurile. Daca nu functioneaza consulta un specialist. In orice caz, cand ai ocazia sterge jocurile.Bafta!