| ByoEdyy a întrebat:

Am un telefon Sony Ericcson w810i si nu are in meniu functia flash player adica nu poate sa citesca formatele. swf si stiu ca la alte telefoane la fel merge! Stie cineva de unde pot sa i-au acest soft sau ce trebui sa fac? Doresc si un antivitus compatibil pentru el am probat si altele dar nu au fost eficiente! Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| KidOoNh a răspuns:

Exact du-te de unde l-ai cumparat si til repara da nu te duce exact de acolo incearca sa te duci altundeva unde este mai public magazinu adica acolo au cei mai multi clienti

| thepynk a răspuns:

Mergi de unde l'ai cumparat si sigur iti vor rezolva il problema!