| AlxMro a întrebat:

Am un telefon Sony Ericsson xperia x10 mini si vreau sa il conectez la internet cu ajutorul calculatorului. E posibil? Daca da, cum as putea face acest lucru? Ma gandesc sa fac calculatorul sa fie recunoscut de catre telefon ca un router.

1 răspuns:
| PinkPanther a răspuns:

Stiu ca poti sa folosesti telefonupl pe post de modem, adica sa conectezi calculatorul la net cu ajutorul telefonului, dar invers nu cred, doar daca ai router whireles si telefonul tau din cate stiu are wi fi