| Cristeaa12 a întrebat:

Am un telefon Sony Ericsson XPERIA X8 si numai merge sa folosesc camera foto, cand vreau sa o folosesc imi apare ca este folosita in alta aplicatie sau ceva de genu, am dat si revenire la setariile din fabrica si tot asa.

1 răspuns:
| 3rN3SyTo a răspuns:

E replica sau e original? si eu am xperia mini 8 la fel am patit si eu, si am downloadat ultima versiune de sistem android din setarile telefonului si mi-a revenit la normal. de la un revice gsm am fost sfatuit sa fac asa si a mers, incearca si tu, daca e original sigur va merge. Bafta