| BiancaGilea2001 a întrebat:

Am un telefon utok 451D iar cand il deschid imi arata. Dual core si apoi sigla(utok) dar dupa aceea nimic altceva

Răspuns Câştigător
| TheCosmin02 a răspuns:

"ce4" am gresit cand am scris voiam sa scriu "ce" nu "ce4"

1 răspuns:
| TheCosmin02 a răspuns:

Aceiasi problema am avut si eu cu o tableta de la firma aia
fal sa revina la set. din fabrica...
eu am Samsung si nu prea stiu cum e la tine da cred ca asa: oprestel si pe urma tine apasat pe tastele : "pornire, volum (-) si volum (+)" in acedlasi timp
s-ar putea sa nu fie asa dar uitete pe youtube cum sa il faci sa revina la setarile din fabrica (daca il faci sa rev. la set. din fabrica ti se va sterge tot incearca sda il bagi in calculator inainte sa vz. ce4 poti salva ((si inainte sa il faci sa revina la... scoatei cardul de memorie)) )

sper ca te-am ajutat happy

| TheCosmin02 a răspuns (pentru TheCosmin02):

"ce4" am gresit cand am scris voiam sa scriu "ce" nu "ce4"