| mariano a întrebat:

Am un telefon vodafone 527 http://www.gsmarena.com/vodafone_527-pictures-2455.php luat de la cineva si e nou numai ca e adus din afara si e codat in vodafone, nici macar cartela de vodafone de romania nu imi primeste.si vreau sa il decodez pentru ca m-am dus la un service gsm si mi-a zis ca nu se poate decoda...eu nu cred ca nu se poate decoda.deci cine ma ajuta? daca ii il decodez si acasa numai ca sa stiu cum! va multumesc

1 răspuns:
| pababiba a răspuns:

Eu zic sa nu iti bagi nasu tu in el, intreaba si tu pe altundeva