| FireFall a întrebat:

Am un telefon Vodafone Smart mini 2, si am o problema la el, camera foto nu mai merge si imi zice "Eroare de conectare la aparatul foto" I-am dat resetare din fabrica si acum aplicatia cu camera a disparut din telefon. Am descarcat alta aplicatie din google play si aceeasi eroare imi da. Ceva solutii?

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Resofteaza-l. Daca nici dupa resoftare tot nu merge camera, atunci inseamna ca este problema de hardware.