| Marian9Marius a întrebat:

Am un telefon Vodafone Smart Prime 6. Pe retelele sociale pot vorbi fara sa se intrerupa, dar cand cineva ma suna pe cartela peste cateva minute persoana cu care vorbesc nu ma mai aude si in cele din urma se inchide. Am fost cu el la reparat, dar acolo nu au gasit probleme. Am incercat sa schimb cartela, dar in zadar. Ce este de facut? Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| jamaika a răspuns:

Un hard reset poate ar rezolva problema. O combinatie de doua butoane cand e stins (volum sus si power) cauta pe Google how to hard reset my Android phone. Ai acolo toti pasii, daca nu rezolva asta problema, atunci e o defectiune de pe placa de baza.