| fffffffffffffffffffffffff a întrebat:

Am un televizor care marca rimivar care nu-i merg butoanele si pana eri il porneam din telecomanda din telecomanda universal marca VIVANCO UR 850 Universal controller dar eri numai porneste se aprinde beculetu rosu dar televizor nu
porneste la telecomanda imi apare ceasul si apasan pe butonu tv si tot nu merge nici un boton cu as putea sa pornesc televizoru

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Becul roșu la ce se aprinde la televizor? Din telecomanda universala il poti aprinde?