| Moisii_Toader_1997 a întrebat:

Am un televizor eurocolor si am o problema cu el cand ma uit la un film mise mai ichide si dischide fara sa apas un buton.

2 răspunsuri:
| nutepriveste21 a răspuns:

Ceva contacte imperfecte.Asta e treaba de electronist.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Curata telecomanda, s ar putea sa fie murdară si face contact, o desfaci si o cureti cu alcool placa aceea cu spirt, si cauciucul unde vin butoanele il speli la baie cu apă caldă si sapun, o stergi bine bucata aia de cauciuc sa nu curga apă in locasul de baterii, si gata, trebuie sa mearga.