| cumdc a întrebat:

Am un televizor horizon lcd tv model:24HL719H SI ARE FUNCTIE DE INREGISTRARE cum o pot folsi si daca merge sa inregistrez emisiuni etc sa pot sa le vad mai tarziu

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Te uiti in cartea lui tehnică, acolo ai instruciuni cu privire la tot, cred ca trebuie sa ai card in televizor ca pe ce inregistrezi? Oricum tu cauta cartea tehnică si caută acolo sfaturile producatorului

| kalex a răspuns:

Am si eu un televizor Horizon. Bagi un Stick USB si incepi filmarea. (daca canalele tv trimit informatii in legatura cu ce merge momentan atunci o sa filmeze doar cat merge si o sa puna acelasi nume) Doar un dezavantaj ai: Nu poti sa te uiti doar pe televizor (asta este pentru a preveni pirateria). Funda?