| Myr3ll1994 a întrebat:

Am un televizor mai vechi (sanyo se numeste) si am o telecomanda universala la el. Merge foarte bine toate functiile telecomenzi insa problema este ca nu stiu cum pot memora programele tv. Le caut, le gasesc, apas pe un buton si apare pe tv "memory" insa nu stiu pe ce buton sa apas. Ma puteti ajuta?

3 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

La unele modele de Sanyo poţi face acest lucru doar de pe telecomanda originală. Caută una originală, măcar ca împrumut.

| Myr3ll1994 explică (pentru Arthur):

Am telecomanda originala de la el, dar tot nu stiu cum se poate memorasad

| Arthur a răspuns:

Spune-mi exact ce model de Sanyo ai.