| adrianpetrican a întrebat:

Am un televizor Vortex LEDV-32TD1210 si am niste filme pe care le pun pe un stick si ma uit la ele! Problema este ca nu pot face ca ele sa nu se mai repete! Eu vreau sa salvez setarea de repeat none! Nu pot nicicum!

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Intra in setarile player-ului si regleaza (de-bifeaza) acolo functia de repetare.

| adrianpetrican explică (pentru Bula):

Numai dupa ce intru in film ma lasa sa debifez! debifez si dupa ce il inchid si il deschid iar tot repeatall imi da! nu se slaveaza repeat none!

| Bula a răspuns (pentru adrianpetrican):

Intra in aplicatia de player FARA sa redai nimic, debifeaza, dupa care iesi din aplicatie.
Teoretic, in acest caz, ar trebui sa retina setarea.
Mai poti incerca si sa cauti la setarile generale de redare (inde ii dai si limba de subtitrare, daca are asemenea optiune). Daca nu este, atunci asta e: soft-ul are o mica problema si va trebui sa intervii de fiecare data la redare.

| sierra1 a răspuns:

Tv-ul are niște limitări și el (vortex, 32 inch - ințelegi ce zic...) așa că odată la 2 ore cât durează un film intervii și tu că n-o fi foc