| Gb_Matei_1997 a întrebat:

Am un tf Samsung galaxy J5 Si mi-a s-a ars soft.ul si l-am dus la reparație. Eu atunci aveam memoria tf 8GB. După ce mi.l a facut aveam 4GB. De ce? De ce nu.l mai am de 8? Pot să fac ceva sa am memoria mai mare? Ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| Alexul99 a răspuns:

Incearca un restart din fabrica, poate a ramas si celalalt soft salvat in memorie.

6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ti-au schimbat placa de baza. Ai verificat IMEI-ul? Si softul nu se arde. Se strica. Doar ceva fizic se poate arde.

| Gb_Matei_1997 explică (pentru Salontanul):

L-am verifica, IMEI.ul este acelasi!

| Salontanul a răspuns (pentru Gb_Matei_1997):

Imi pare rau! Nu-mi dau seama?

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ai probleme cu caputul?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La service ca s-a stricat soft-ul? Hahaha, ce fraier.Scuze.

| Gb_Matei_1997 explică (pentru anonim_4396):

Dar unde vroiai sa-ma duc? Soft.ul era ars. nu se mai deschidea deloc. Nu aveam ce sa fac