| padalekilover a întrebat:

Am un Toshiba satellite pro si aseara nu s-a inchis fiindca era o aplicatie pornita (windows 8.1) iar acum cand il pornesc imi apare ecranul de log in cel in care arata ora, bateria si semnalul si dupa ce apas pe el ramane ecranul blocat colorat. Ma ajuta cineva?

1 răspuns:
| valentin75 a răspuns:

Salut! Cred ca e vorba de o problema la hard disk! Daca poti scoate memoriile, porneste-l, inchide-l si remonteaza memoriile! Vezi ce zice!