| Kolors a întrebat:

Am un tv Teletech model LED22281 si vreau sa imi conectez si eu telefonul la el ca sa vad un film.Cum fac asta? Are cablu usb dar cand il conectez degeaba nu zice nimic.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu ai cum sa intri pentru ca nu e smart.

| JicaContra a răspuns:

Iti trebuie adaptor hdmi pentru telefon si cablu hdmi ca sa il infigi in tv

Răspuns utilizator avertizat
| BaltatuFlorin a răspuns:

Poti intra de le televizor daca e smart ar trebui sa aiba o aplicatie si daca mu e smart de pe calculator instalezi filme de pe site gratuit cum ar fi movies123 le bagi in stick il bagi in televizor si acolo unde schimbai hdmi este numele stickului tau sper ca te-am ajutat

Răspuns utilizator avertizat