| adrianpetrican a întrebat:

Am un tv vortex LEDV-32TD1210 si am dat reset la setarile din fabrica deoarece cand dau pe media sa vad un film nu pot sa salvez sa nu se mai repete acel film! As vrea sa ii fac un update de firmware daca se poate!

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Nu trebuie update pentru aceasta problema.
Intra la setarile media player-ului si acolo poti scoate repetarea, poti seta ordinea redarii din liste etc.

| adrianpetrican explică (pentru Bula):

Ptoblema ca dupa acest reste la setarile din fabrica sacadeaza la tv cand ma uit!

| Bula a răspuns (pentru adrianpetrican):

Nu trebuie sa umblii la toate setarile, doar la repetare.
Pentru a elimina sacadarile, reduce rezolutia filmului.

| MaryYanDenon a răspuns:

Buna ziua am un tc vortex model ledv32ck600 se aprinde dar nu se vede adica se vede putin cand se aprinde intunecat abia se vede