| dariusboss2001 a întrebat:

Am un verisor ce a creat 2 conturi false de pe aceelasi numar de telefon pe care aveam si eu contul de Facebook! Pe contul meu nu aveam pusa adresa de email doar un alt numar ce a fost al meu dar l am schimbat! Cand vreau sa ma conectez imi apar conturile false fata de contul meu! Cum as putea sa il recuperez!

1 răspuns:
| Stan0Alexandra a răspuns:

Spune-i mai multor persoane sa dea raport la conturile alea si le închide si o sa apara contul tau după. Funda?