| Vaidos_Andrei_1990 a întrebat:

Am un video si se aude bine dar cand bag in programul de editat (Cyberlink PowerDirector 12) se aude doar in boxa dreapta!
Dau funda! Va rog foarte mult!

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Nu e de vina video-ul ci programul : vezi ce setari are, sau daca video-ul e mono iar programul e setat la stereo atunci normal ca numai in unul se aude! Daca vrei sa-l convertesti foloseste : Freemake video converter - e de un milion de ori mai bun si nu vei avea nici o problema! Bafta!