| DianaDaiana99 a întrebat:

Am un virus in pc. Tracking cookie. Cum il pot sterge? (fara sa reinstalez windows-ul)

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Tracking cooke nu e virus... e considerat ca face parte din familia spyware!
Si e realmente inofensiv... dar incetineste sistemul!
Cam orice antivirus iti poate sterge un tracking cookie... dar iti recomand malwarebytes!
http://www.malwarebytes.org/products/malwarebytes_pro

e cam cea mai buna varianta free disponibila

5 răspunsuri:
| imaqtpie a răspuns:

Nu este considerat virus. Fa ce ti-a dat NAMOLOS

| adrianbarbaros a răspuns:

Tebuie sa-ti gasesti un antivirus bun avg de pe net nu e obligatoriu sa fie totul, poate sa fie demo dar pe o perioada mai lunga de timp apoi instaleaza-l si cauta virusi

| unknownn a răspuns (pentru adrianbarbaros):

Da cum sa nu, dupa aia sa vina aici cu intrebare de genu:"Ajutorrr imi merge PC-u ca ****, de la ce sa fie oare? De la AVG antivirus?"

| DianaDaiana99 explică:

Multumesc anticipat tuturor =]