| ThinkDifferent a întrebat:

Am un volan si cand vreau sa ma joc Live for Speed nu imi functioneaza pedalele, dar volanul merge. Cand intru pe Euro Truck Simulator merg pedalele dar pe asta nu. Ce as putea face sa imi mearga pedalele? !

2 răspunsuri:
| PisicaBogdan19 a răspuns:

Pai inseamna ca jocul nu e compatibil cu jocul verifica de unde este lansat volanul si descarca jocul compatibil.

| PisicaBogdan19 a răspuns:

Inseamna ca jocul nu e compatibil verifica pe net... tot felul de date despre volan si cauta locul de unde e fabricat si cauta jocuri creiate de ei te descurci.winking