| Merge0120 a întrebat:

Am un voucher pe eMAG in valoare dr 1400 ron. Voiam sa cumpar un monitor de gaming 4k LG 24ud58 dar exact cand sa trimit comanda, produsul nu mai era in stoc. Intrebarea este urmatoarea: ce sa fac cu acel voucher? Sa iau un monitor 4k LG 27ud58 care e 19 milioane si ar mai trebui sa dau 5 milioane sau sa iau chestii pentru pc cum ar fi un cooler corsair aio h45, o sura full modulara, un dvd writer si mi ar mai ramane destul si pentru niste casti si pentru altele. Precizez ca am un monitor de gaming 144hz 1ms timp de raspuns un LG nu mai stiu cum ii zice. Multumesc pentru ajutor.

Răspuns Câştigător
| RzV28 a răspuns:

Daca crezi ca ai calculatorul pregatit pentru gaming de calitate merita sa investesti si intr-un monitor dar cel mai indicat ar fi sa mai imbunatatesti pc-ul, sunt convins ca sunt unele componente care merg inlocuite cu ceva aparute mai performante, jocurile care apar cer din ce in ce mai multa performanta si trebuie sa ai cu ce sa le rulezi decent pe pc.

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Voucher il poti folosi doar la anumite produse

| RAY a răspuns:

Placa ta video e buna pentru 4k? desigur ca e ok un monitor 4k desi e cam ieftin nu stiu ce calitate e

| Merge0120 explică (pentru RAY):

Am un gtx 1080 si un i7 7700k. Am comandat un cooler corsair h115i si diverse chestii pentru pc. Voucher ul e de la un retur. Pot folosi la orice produse

| Merge0120 explică (pentru RzV28):

Am un gtx 1080 si un i7 7700k. Am luat un cooler corsair h115i si diverse chestii pentru pc. Nu am mai luat monitorul acela

| RAY a răspuns (pentru Merge0120):

E cool mann, merge

| MoonPyramiD a răspuns:

Uite un monitor de gaming 4K la un pret de doar 1.099 lei!
Super oferta! Monitor Gaming IPS LED LG 23.8" 24UD58-B, Ultra HD 4K (3840 x 2160), HDMI, DisplayPort, FreeSync, 5 mersi (Negru)

Poti gasi produsul in linkul de mai jos!

//event.2performant.com/events/click?ad_type=quicklink&aff_code=c01c93d31&unique=d4f678b43&redirect_to=https%253A//...22412.html