| bike a întrebat:

Am un xbox 360 arcade(model 2008) si vreau sa stiu daca acesta pote reda jocurile full HD(1080p).Cu alte cuvinte daca am un televizor full HD pot seta xboxul la 1080p sau trebuie sa-mi cumpar un xbox 360 slim?

1 răspuns:
| DituAndrei99 a răspuns:

Hei fi atent am si eu un wii si am vrut si eu in hd si am observat ca in cutie exista un cablu cu mai multe mufe(mai mult de 3) si cauti la tv trebuie sa scrie componenta sau asa ceva(asa imi apare mie la wii succes la cautat.