| Sergiu_Seergiu_2000 a întrebat:

Am un xbox 360 cam de o luna, m-am jucat pe el cam 2 saptamani si acum nu mi se mai conecteaza la xbox live, daca dau la network si dau test xbox live connection imi apare o bulinuta galbena cu un semn al exclamari in ea.Nu stiu ce are si ma intrebam daca stiti vreo unul din voi.(Nu e de la net pentru ca l-am conectat si la al net)

2 răspunsuri:
| tpuuser999 a răspuns:

Care este numarul erorii? De exemplu pentru
Can't sign on to Xbox Live
80072EF3
trebuie sa urmezi pasii de aici: https://support.xbox.com/en-US/xbox-360/errors/error-code-80072ef3

| Sergiu_Seergiu_2000 explică (pentru tpuuser999):

N eroarea este 80080D sau ceva de genul