| Cristian2003 a întrebat:

Am un xbox 360, iar atunci cand l-am cumparat am primit un abonamnet de o luna,iar cand am incercat sa-l introduc in consola sau pe situl alora de la Microsoft supneau ca nu e valid(in consola),sau sa incerc iar(Microsoft), ma puteti ajuta?

2 răspunsuri:
| Vgdsyyy a răspuns:

Am eu unu, mie nu îmi merge Xbox live gold, îmi poți face un unu îți dau forza horizon 2 cod

| Cristian2003 explică (pentru Vgdsyyy):

Am primit cod de Forza horizon, iar mie nu-mi merge abonamentul gold de o luna pe care l-am primit cu consola