| Emysul97 a întrebat:

Am un xbox 360 slim modat cu lt 3.0 si are pe el dashboard: 2.0. 16756.0 si vreau sa stiu daca pot sa ii fac update la ultimul dashboard fara sa imi strice modarea sa imi blocheze contul/xboxul. Mersi anticipat.

Răspuns Câştigător
| adi787 a răspuns:

Du-l la cel care a modat xbox-ul tau si iti face update-ul si ii spui sa nu iti blocheze contul, eu asa am procedat si imi merge perfect de cand i-am facut update

2 răspunsuri:
| adi787 a răspuns:

Ar trebui sa il rogi sa iti fac update-ul macar sau sa il duci la altcineva priceput

| Emysul97 explică:

Consola a fost modata de cineva care nu se mai ocupa cu modari sad