| Stelian_Stely_1997 a întrebat:

Am un Xbox One S recent cumparat de duminica. Duminica seara l-am pus in functiune la televizor.Mi s-a cerut sa-i fac uptade si i.am facut dupa aceea m.a pus sa fac un cont de Microsoft, l.am facut si cand se incarca asteptam foarte mult si l.am inchis dupa l-am deschis si mi-a aparut tot ecranul verde si scria xbox one si se incarca si dupa mi-a aparut ca trebuie sa-i dau restart am apasat ca da si n.a mai mers.cand il deschid la TV imi apare ca n-are semnal dar eu am cablul de la curent pus si cel de la HDMI.VA rog ajutati-ma ce sa-i fac sa mearga

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tine xbox-ul scos din priza cateva minute, apoi vezi daca merge.
Daca tot nu merge, garantia scrie pe el.