| ionuttt11 a întrebat:

Am urmatoarea configuratie la pc

-Procesor Intel e 3300 2, 5 ghz dual core

-2gb ram ddr2 800 mhz

-placa video nVIDIA ceforce 210 1gb ddr3 64 bit

win 7 ultimate 32 bit

Ma scoate afara din jocul battlefield bad company 2 fara nici o eroare, in timp ce joc ram usage e 70 deci nu e din cauza asta. Inainte sa intru in joc inchid toate procesele dar tot ma scoate. Nu stiu de ce avand in vedere ca procesorul e de 2, 5 dual core si cel minim stabilit de ei e 2, 2 dual core.
Va rog ajutati-ma.Dau funda

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Miramas dar ma rog. Ai cautat si tu pe net inainte sa pui intbrebarea ca stim ce variante raman: https://www.youtube.com/watch?v=ShxaGe0lPp8.

6 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Probabil ca face asa deoarece ai jocul piratat.

| ionuttt11 explică (pentru sltlp):

E de pe steam

| ionuttt11 explică (pentru sltlp):

Mersi

| sltlp a răspuns (pentru ionuttt11):

Miramas dar ma rog. Ai cautat si tu pe net inainte sa pui intbrebarea ca stim ce variante raman: https://www.youtube.com/watch?v=ShxaGe0lPp8.

| Jipa95 a răspuns:

Ce te astepti de la un joc piratat sa il joci ca unul original. E plin de bug-uri, sa nu mai zic si de optimizare.

| Kampion a răspuns:

Reinstaleaza din nou Windows-ul. Poate ai un virus care te scoate si nu te lasa in pace. Recomand malwarebytes.
Revii cu un raspuns dupa ce ai reinstalat windows-ul.
Baftawinking

| ionuttt11 explică (pentru Kampion):

Nu e un virus deoarece doar la jocul asta ma scoate